نمایش خبر

طی 30 ماه گذشته محقق شد؛ اجرای بیش از 17 کیلومتر خط انتقال آب در دهگلان
طی 2 سال و نیم گذشته 17.6 کیلومتر خط انتقال آب شرب با هدف کاهش تنش آبی شهرهای دهگلان و بلبان آباد و 20 روستای شهرستان اجرا شده است.
دوشنبه، 28 شهریور 1401

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان در شهر دهگلان حفر و تجهیز 4 حلقه چاه، بازسازی چاه های شماره 2 و 5 و تجهیز و بهره برداری از 2 حلقه چاه انجام شد. در شهر بلبان آباد نیز یک حلقه چاه به منابع تأمین آب شرب افزوده شد؛ همچنین تجهیز مجدد 2 حلقه چاه و اجرای خط انتقال به طول 2/4 کیلومتر دیگر اقدامات انجام گرفته در این شهر بوده است.

در بخش مجتمع های روستایی نیز در مجتمع گردمیران شامل روستاهای گردمیران علیا و سفلی و بکرآباد، عملیات حفر و تجهیز چاه و اجرای خط انتقال به طول 5.5 کیلومتر اجرا شد؛ در مجتمع ابراهیم آباد که شامل روستاهای کرگ آباد، چیلک و چقماق دره می باشد، حفر چاه، اجرای شبکه توزیع به طول 17 کیلومتر و اجرای خط انتقال از ایستگاه پمپاژ تا مخازن روستاها به طول تقریبی 5.7 کیلومتر، در مجتمع باشماق شامل روستاهای باشماق و جوانمردآباد تجهیز چاه و اجرای 450 متر خط انتقال و در مجتمع سورهال نیز حفر و تجهیز چاه مهمترین اقدامات اجرا شده بوده است.

در روستاهای سیس، نبی آباد، کروندان، سراب شیخ حسن، قروچای و تیلکور نیز در مجموع عملیاتی چون حفر و تجهیز 5 حلقه چاه، احداث مخازن به ظرفیت 350 مترمکعب و اجرای خط انتقال به طول 2.5 کیلومتر با هدف افزایش توان آبرسانی در این مدت اجرا گردید.

 

 

 

 
منبع:روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان
 

اخبار مشابه

  شنبه 9 مهر 1401
  بازدید مدیرکل دفتر نظارت بر طرح های آب و فاضلاب شرکت مهندسی آبفا کشور از پروژه بازسازی ایستگاه پمپاژ پل شیخ سنندج
  مهندس هاشم خمر مدیرکل دفتر نظارت بر طرح های آب و فاضلاب شرکت مهندسی آبفا کشور روز جمعه 8 مهرماه ضمن بازدید از پروژه بازسازی ایستگاه پمپاژ پل شیخ در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفت.
  بیشتر
  شنبه 9 مهر 1401
  مدیرعامل شرکت آبفا کردستان خبر داد: ایستگاه پمپاژ پل شیخ جهت جلوگیری از بروز مشکل در تأمین آب شهر سنندج وارد مدار می شود
  مدیرعامل شرکت آبفا کردستان از اجرای پروژه بازسازی ایستگاه پمپاژ پل شیخ جهت پیشگیری از قطع آب شرب سنندج و تداوم آبرسانی پایدار به مردم این شهر خبر داد.
  بیشتر
  شنبه 2 مهر 1401
  برگزاری میز خدمت آبفا در نماز جمعه مسجد جامع شهر سنندج
  در سومین روز هفته دولت و با هدف ارائه خدمات، تکریم ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی، ارتقاء رضایت، بررسی و رفع مشکلات شهروندان و مراجعه‌کنندگان و تسهیل در خدمات ‌رسانی میز خدمت امور آبفا سنندج در مسجد جامع این شهر برگزار شد.
  بیشتر
تاریخ آخرین بروزرسانی: 29 مرداد 1399 ساعت 10:16
پرینت صفحه پرینت
لوگو شرکت آب و فاضلاب استان کردستان
تمامی حقوق برای شرکت آب و فاضلاب کردستان محفوظ است
هرگونه استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
COPYRIGHT © 2006-2019 . All rights reserved
Water and Wastewater Co. Kurdistan Province
Powered by JiroCMS