نمایش خبر

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان خبر داد: بیش از 9 کیلومتر عملیات اصلاح و توسعه شبکه های فاضلاب امسال اجرا شده است
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان از اجرای بیش از 9 کیلومتر عملیات اصلاح و توسعه شبکه های فاضلاب در سالجاری در استان خبر داد.
دوشنبه، 30 آبان 1401

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان، مهندس محمد فرهاد گفت: در این مدت 45.6 میلیون مترمکعب فاضلاب جمع آوری شده است، ضمن آنکه 3.3 کیلومتر عملیات اصلاح و بازسازی شبکه های جمع آوری فاضلاب و 6 کیلومتر عملیات توسعه شبکه فاضلاب در نقاط شهری و روستایی استان انجام شده است.

وی با اشاره به واگذاری بیش از 7300 فقره انشعاب فاضلاب به متقاضیان در نیمه نخست امسال افزود: در حال حاضر 8 تصفیه خانه فاضلاب با ظرفیت تصفیه حدود 200 هزار مترمکعب در شبانه روز در مدار بهره برداری قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: همچنین 10 تصفیه خانه فاضلاب نیز در دست احداث است که با اجرای آنها 127 هزار مترمکعب در شبانه روز به ظرفیت تصفیه خانه های فاضلاب استان افزوده می شود.

مهندس فرهاد با تأکید بر تداوم خدمات رسانی به شهروندان استان به عنوان مهمترین رسالت شرکت آبفا خاطرنشان کرد: امیدواریم با ارائه این خدمات در دو بخش آب و فاضلاب، زمینه رضایتمندی بیش از پیش مردم استان فراهم شود.
 
 
 
منبع:روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان
 

اخبار مشابه

  پنجشنبه 10 آذر 1401
  طرح بزرگ آبرسانی به شهر سنندج از سد آزاد با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید
  طرح تأمین آب شهر سنندج از طریق سد آزاد با هدف ارتقای کمی و کیفی آب شرب این شهر با هزینه بالغ بر 8500 میلیارد ریال با حضور دکتر رئیسی، رئیس جمهور، وزیر نیرو و هیئت همراه پنجشنبه 10 آذرماه به بهره برداری رسید.
  بیشتر
  چهارشنبه 9 آذر 1401
  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان خبر داد: ارتقای سطح کیفی و کمی آب شرب شهر سنندج با بهره‌مندی از پروژه آبرسانی/ تصفیه‌خانه شماره 3 شهر سنندج راه‌اندازی می‌شود
  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کردستان از ارتقای سطح کیفی و کمی آب شرب شهر سنندج با بهره‌مندی از پروژه آبرسانی خبر داد و گفت: به منظور حذف طعم و بوی نامطبوع آب شرب سنندج، پروژه کلانی از دو سال گذشته آغاز شد که تقریبا تا ابتدای دولت سیزدهم این پروژه پیشرفت 20 درصدی داشت، اما با آغاز به کار دولت سیزدهم و توجه ویژه رییس جمهور و وزیر نیرو در مدت زمان کوتاهی این مهم به نتیجه رسید.
  بیشتر
  سه‌شنبه 8 آذر 1401
  در آستانه انتقال آب سد آزاد صورت گرفت؛ بازدید استاندار کردستان از تصفیه‌خانه سنندج/ پروژه انتقال آب سد آزاد تا چند روز دیگر بهره برداری کامل می شود
  استاندار کردستان به همراه جمعی از مدیران مرتبط دستگاه‌ های اجرایی از تصفیه خانه آب سنندج واقع در ناحیه منفصل شهری ننله دوشنبه هفتم آذرماه بازدید و در جریان آخرین اقدامات عمرانی برای بهره برداری کامل از پروژه انتقال آب سد آزاد به سنندج در چند روز آینده قرار گرفت.
  بیشتر
تاریخ آخرین بروزرسانی: 29 مرداد 1399 ساعت 10:16
پرینت صفحه پرینت
لوگو شرکت آب و فاضلاب استان کردستان
تمامی حقوق برای شرکت آب و فاضلاب کردستان محفوظ است
هرگونه استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
COPYRIGHT © 2006-2019 . All rights reserved
Water and Wastewater Co. Kurdistan Province
Powered by JiroCMS