مراسم بزرگداشت روز زن ویژه بانوان شاغل شرکت آبفا کردستان برگزار شد
چهارشنبه، 8 اسفند 1397

مراسم تقدیر از همکاران زن شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان روز سه‌شنبه هفتم اسفندماه 97 با حضور مدیرعامل آبفا استان برگزار شد.

در این مراسم لیلا آژیر مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کردستان و مشاور استاندار، زارعی عضو هیئت مدیره، فرهاد معاون بهره‌برداری، محمدی مدیر حراست، شریفی مدیر روابط عمومی و نرگس قریشی مشاور امور بانوان شرکت هم حضور داشتند.

مدیرعامل آبفا کردستان در این مراسم با اشاره به اینکه حدود یک هزار نفر در شرکت آبفا کردستان مشغول به خدمت هستند، گفت: بیش از 10 درصد از این تعداد را بانوان تشکیل می‌دهند که همپای مردان مجموعه در حال فعالیت هستند و رضایتمندی امروز شهروندان حاصل این تلاش‌ها است.

مهندس محمدحسین محمدی افزود: به تجربه ثابت شده که در هر عرصه‌ای مسئولیت به زنان واگذار شده به بهترین شیوه کار را پیش برده‌اند و موجبات ایجاد رضایتمندی را فراهم نموده‌اند که این امر در شرکت آبفا نیز مشهود است.

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان با تقدیر ویژه از تمامی بانوان شاغل در شرکت تصریح کرد: وظیفه ما به عنوان مدیران شرکت این است که دغدغه‌های کاری و معیشتی همکاران را تا حد امکان پاسخگو باشیم.

وی از زحمات نرگس قریشی مشاور امور بانوان شرکت تشکر کرد و گفت: وی همواره پیگیر مسائل مربوط به بانوان مجموعه بوده و به عنوان یک پل ارتباطی موضوعات مختلف را به مدیریت شرکت انعکاس داده است.

مهندس محمدی ابراز امیدواری کرد بانوان با جدیت، تلاش و درک بیشتر نسبت به ایفای وظایف محوله اقدام نمایند تا آبفا کردستان در میان مردم بیش از پیش سربلند باشد.

آبفا کردستان در اجرای برنامه‌های زنان پیشرو بوده است.

در ادامه این مراسم لیلا آژیر مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کردستان و مشاور استاندار با تقدیر از اینکه شرکت آبفا کردستان همواره در اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های مربوط به زنان پیشرو بوده است از این امر تقدیر نمود.

وی با اشاره به جایگاه مهم زن در جامعه تصریح کرد: جامعه‌شناسان و روان‌شناسان متفق‌القول بر این اعتقادند که با حفظ حرمت زنان، جامعه به تعالی می‌رسد و در مقابل، با از بین رفتن هویت زنان، جامعه نیز فرو می‌پاشد.

آژیر با بیان اینکه در کشور ما در زمینه نقش مادران در انتقال فرهنگ و هویت‌بخشی به فرزندان کارهای خوبی شده است، افزود: در طول عمر دولت تدبیر و امید، گفتمان مطالبه‌گری زنان همواره جاری بوده است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان با اشاره به اقدامات مثبت دولت در حوزه زنان گفت: یکی از بهترین مصوبات دولت که به ادارات هم ابلاغ شده، اختصاص سهم 30 درصدی به بانوان در انتصابات است و انتظار داریم از توانمندی زنان در مدیریت‌ها استفاده شود تا سهم زنان در مدیریت استان افزایش یابد.

آژیر با اشاره به سهم زنان در حوزه اقتصاد مقاومتی نیز گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده تا در سال آینده کارگاه‌های صرفه‌جویی در حامل‌های انرژی و تغییر و اصلاح الگوی سفره ایرانی برگزار شود.

در ادامه این نشست همکاران زن شرکت آبفا کردستان پیشنهادات و درخواست‌های خود برای ایفای هرچه بهتر وظایف را مطرح کردند.

در پایان این برنامه، از همکاران زن شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان با اهدای لوح توسط مدیران شرکت، تقدیر و تشکر به عمل آمد.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
نویسنده: کیوان قاسمی
منبع: روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان
بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین 35
امروز 68
دیروز 915
ماه جاری 68
سال جاری 159047
از ابتدا 1695048
صفحه جاری 318

تمامی حقوق برای شرکت آب و فاضلاب کردستان محفوظ است.
هرگونه استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 24 مرداد 1397 ساعت 11:14
آدرس: سنندج، بلوار شبلی، جنب اداره کل بهزیستی استان
تلفن‌های تماس:
(33286614-33285777-33285811)087
فکس :08733563746
پست الکترونیکی: info [at] abfa-kurdistan [dot] ir
شماره پیامکی شرکت : 300048711122
Powered by Jiro CMS
مراجعه کننده گرامی، وب‌سایت شرکت 24 ساعته در دسترس می‌باشد. در صورت بروز مشکل و خارج از دسترس بودن، 48 ساعت پیش از آن اطلاع رسانی خواهد شد.