به مناسبت روز بزرگداشت شهدا؛ از ایثارگران شرکت آبفا کردستان تجلیل شد
چهارشنبه، 22 اسفند 1397

در روز بزرگداشت شهدا، طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مشاور استاندار در امور ایثارگران کردستان از فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان، در این مراسم مهندس محمدی مدیرعامل آبفا استان با بیان اینکه ایثارگران همواره جایگاه خاصی در شرکت داشته اند، افزود: خود این ایثارگران نیز همکارانی جدی و ساعی در انجام وطایف محوله و خدمات‌رسانی به مردم هستند.

وی با تأکید بر اینکه مسائل و تجلیل‌های مادی نمی‌تواند تلاش‌ها و ایثارهای آن‌ها را جبران نماید، خاطرنشان کرد: شهدا، ایثارگران و جانبازان افرادی بوده‌اند که جان خود را در طبق اخلاص گذاشته‌اند و این از خودگذشتگی با هیچ تقدیری جبران نمی‌شود.

مدیرعامل آبفا استان در پایان صحبت‌های خود از جلیل محمدی مسئول امور ایثارگران بابت تلاش‌هایش در این حوزه تشکر کرد. 

ابوبکر کریمی مشاور استاندار در امور ایثارگران نیز اظهار کرد: در وزارت نیرو و به طور اخص در حوزه آب و فاضلاب شهری اکثر موارد قانونی مرتبط با ایثارگران اجرا شده است که این مصداق واقعی تکریم ایثارگران و خانواده شهدا است.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا و ایثارگران بهای زیادی برای نظام داده‌اند، افزود: ایثارگران باید در محل کار الگو باشند و دلسوزی آن‌ها به سازمان و مردم بیشتر از دیگران باشد تا سایرین نیز به آرمان‌ها و باورهای شهدا بیش از پیش جذب شوند.

وی با تأکید بر رسالت دستگاه‌ها برای تعامل و استفاده از ظرفیت ایثارگران تصریح کرد: مکاتبات لازم با دستگاه اجرایی صورت گرفته تا از ظرفیت ایثارگران و فرزندان شهدا به بهترین شیوه برای توسعه استان استفاده شود.

کریمی بر ضرورت کیفی و هدفمندسازی برنامه‌های مرتبط با ایثارگران تأکید کرد و گفت: این برنامه‌ها باید به گونه‌ای برگزار شود که قدرت اقناع و باورپذیری لازم را داشته باشند تا فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت در جامعه به طور کامل نهادینه شود.

کریمی با اشاره به وجود حدود 5500 شهید در استان تصریح کرد: لازم است تمامی آثار و محتواهای مرتبط با شهدا در قالب کتاب و شعر و عکس و .. جمع‌آوری و مضامین و پیام شهدا را از دل آن‌ها استخراج و به نسل جدید و جوان منتقل گردد.

در پایان این جلسه از خانواده‌های شهدا و جانبازان شاغل در آب و فاضلاب شهری استان کردستان تجلیل به عمل آمد.

همچنین ایثارگران شرکت نیز به پاس توجه ویژه مدیرعامل آبفا کردستان با اهدای لوح یادبود و کلام‌الله مجید از مهندس محمدی تقدیر کردند.

 
 
 
 
 
 
نویسنده: کیوان قاسمی
منبع: روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان
بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین 34
امروز 62
دیروز 915
ماه جاری 62
سال جاری 159041
از ابتدا 1695042
صفحه جاری 194

تمامی حقوق برای شرکت آب و فاضلاب کردستان محفوظ است.
هرگونه استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 24 مرداد 1397 ساعت 11:14
آدرس: سنندج، بلوار شبلی، جنب اداره کل بهزیستی استان
تلفن‌های تماس:
(33286614-33285777-33285811)087
فکس :08733563746
پست الکترونیکی: info [at] abfa-kurdistan [dot] ir
شماره پیامکی شرکت : 300048711122
Powered by Jiro CMS
مراجعه کننده گرامی، وب‌سایت شرکت 24 ساعته در دسترس می‌باشد. در صورت بروز مشکل و خارج از دسترس بودن، 48 ساعت پیش از آن اطلاع رسانی خواهد شد.