در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان؛ شرکت آبفا به عنوان یکی از دستگاه‌های برتر کردستان در سال 96 برگزیده شد
دوشنبه، 17 دی 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان، در این حکم که به امضای استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کردستان رسیده آمده است: "تحقق کارآمدی و اثربخشی نظام اداری به عنوان ابزار مدیریت و اداره امور و در نهایت بسترساز رشد و توسعه کشور، مستلزم اجرای برنامه‌های اصلاح نظام اداری است. نیل به این مقصود نیازمند ارزیابی مستمر عملکرد دستگاه‌های اجرایی به عنوان زیرمجموعه‌های این نظام است.

جشنواره شهید رجایی فرصتی است تا هر ساله عملکرد دستگاه‌های اجرایی در فضایی منطقی و رقابتی مورد ارزیابی قرار بگیرد و تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی تقدیر و تشویق شده و فرهنگ ارتقا و بهبود مستمر عملکرد نهادینه شود.

نظر به اینکه آن دستگاه با نصب‌العین قرار دادن سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و تلاش در مسیر تحقق برنامه‌های اصلاح نظام اداری در فرآیند ارزیابی عملکرد سال 1396 دستگاه‌های اجرایی استان کردستان حائز رتبه سوم بر اساس امتیاز شاخص‌های اختصاصی شده است. بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از مدیران، کارشناسان و کارکنان خدوم آن مجموعه اعلام می‌نماییم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و پیروی از فرامین رهبر فرزانه انقلاب، شاهد موفقیت‌های روزافزون آن دستگاه در تحقق برنامه‌های دولت تدبیر و امید در راستای رشد و توسعه کشور باشیم."

همچنین رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان در این مراسم با اشاره به اینکه ارزیابی دستگاه‌ها در جشنواره شهید رجایی براساس فرآیند و شاخص‌های عمومی و اختصاصی مصوب بوده است، اظهار کرد: در بخش‌های مختلف 17 دستگاه به عنوان دستگاه برتر انتخاب شده و از آنها تجلیل می‌شود.

بهرام نصراللهی‌زاده با تأکید بر اینکه در جشنواره شهید رجایی دستگاه‌های دولتی بر اساس شاخص‌های تعریف شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور سنجیده و ارزیابی می‌شوند، تصریح کرد: در رشد 8 درصدی که برای اقتصاد کشور پیش‌بینی شده است 2.8 درصد آن سهم بهره‌وری است.

به گفته وی عملکرد دستگاه‌ها براساس شاخص‌های مصوب در شورای توسعه مدیریت استان بررسی و ارزیابی خواهد شد و بر اساس برنامه جامع اصلاح نظام اداری که از سوی رییس جمهور ابلاغ شده است، این شورا جلسات پایش و ارزیابی را تشکیل خواهد داد.

وی خاطر نشان کرد: شاخص کسب و کار در استان، شفافیت در عملکرد دستگاه‌های اجرایی، توسعه دولت الکترونیک، ارتقای پاسخ‌گویی، سلامت اداری، بهبود فضاهای مدیریت و توسعه فرهنگ سازمانی جزو مواردی است که در شورای توسعه مدیریت استان برای ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان ملاک قرار می‌گیرد.

نصراللهی‌زاده در ارتباط با شیوه‌های ارزیابی در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی در استان اظهار کرد: تمام تلاش خود را کرده‌ایم که حقی از دستگاهی ضایع نشود و مبنای ارزیابی‌ها الکترونیکی بوده و هیچ ارتباط رودرو میان ارزیابان و دستگاه‌ها برقرار نشده است.

 

 
 
 
 
نویسنده: کیوان قاسمی
منبع: روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان
بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین 35
امروز 89
دیروز 915
ماه جاری 89
سال جاری 159068
از ابتدا 1695069
صفحه جاری 193

تمامی حقوق برای شرکت آب و فاضلاب کردستان محفوظ است.
هرگونه استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 24 مرداد 1397 ساعت 11:14
آدرس: سنندج، بلوار شبلی، جنب اداره کل بهزیستی استان
تلفن‌های تماس:
(33286614-33285777-33285811)087
فکس :08733563746
پست الکترونیکی: info [at] abfa-kurdistan [dot] ir
شماره پیامکی شرکت : 300048711122
Powered by Jiro CMS
مراجعه کننده گرامی، وب‌سایت شرکت 24 ساعته در دسترس می‌باشد. در صورت بروز مشکل و خارج از دسترس بودن، 48 ساعت پیش از آن اطلاع رسانی خواهد شد.