نمایش خبر

در آستانه انتقال آب سد آزاد صورت گرفت؛ بازدید استاندار کردستان از تصفیه‌خانه سنندج/ پروژه انتقال آب سد آزاد تا چند روز دیگر بهره برداری کامل می شود
استاندار کردستان به همراه جمعی از مدیران مرتبط دستگاه‌ های اجرایی از تصفیه خانه آب سنندج واقع در ناحیه منفصل شهری ننله دوشنبه هفتم آذرماه بازدید و در جریان آخرین اقدامات عمرانی برای بهره برداری کامل از پروژه انتقال آب سد آزاد به سنندج در چند روز آینده قرار گرفت.
سه‌شنبه، 8 آذر 1401

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان، هم اکنون فاز اول این پروژه به میزان 1200 لیتر بر ثانیه در مدار توزیع قرار گرفته که جمعیتی به میزان 350 هزار نفر را در محلات مرکزی و بافت ‌های قدیمی شهر سنندج تحت پوشش قرار می‌ دهد.

در فاز دوم و نهایی این پروژه نیز که طی روزهای آینده اجرایی و عملیاتی می‌شود آب سد آزاد به طور کامل در مدار توزیع قرار می‌گیرد و کل جمعیت شهر سنندج را تحت پوشش قرار می‌دهد و برای همیشه مشکل طعم و بوی آب شهر سنندج مرتفع می‌گردد.

لازم به ذکر است اجرای کلان پروژه انتقال آب سد آزاد به تصفیه‌خانه سنندج از سال 99 آغاز شد و با تامین اعتبار 850 میلیارد تومانی در دولت سیزدهم تکمیل و اکنون آماده بهره‌برداری شده است.

استاندار کردستان در این بازدید ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته مجموعه صنعت آب در استان بر تسریع در اجرای اندک کارهای باقیمانده این پروژه با هدف بهره برداری کامل و دسترسی تمامی شهروندان سنندجی به آب سد آزاد تأکید کرد.

گفتنی است هم اکنون آب سد آزاد در شبکه توزیع شهر سنندج قرار گرفته و بخش وسیعی از شهر را تحت پوشش قرار داده و با برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان ماه جاری کل جمعیت شهر سنندج از آب سد آزاد بهره مند خواهند شد. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان
 

اخبار مشابه

  چهارشنبه 12 بهمن 1401
  مدیرعامل شرکت آبفا کردستان به مناسبت دهه فجر از ایثارگران شرکت تقدیر نمود
  در نخستین روز دهه مبارکه فجر مهندس محمد فرهاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان در مراسمی از تعدادی از ایثارگران شرکت به نیابت از جامعه ایثارگران مجموعه تقدیر نمود.
  بیشتر
  دوشنبه 10 بهمن 1401
  مدیرعامل شرکت آبفا کردستان: اجرای بیش از 200 کیلومتر عملیات اجرای خط انتقال و شبکه آب در طرح جهاد آبرسانی به روستاهای استان
  مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: از آغاز اجرای طرح جهاد آبرسانی به روستاهای استان از ابتدای سال گذشته تاکنون 207 هزار و 498 متر عملیات خط انتقال و شبکه های آب در استان اجرا گردیده است.
  بیشتر
  شنبه 8 بهمن 1401
  مدیرعامل شرکت آبفا کردستان از تعدادی از نمازگزاران شرکت تقدیر نمود
  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان طی مراسمی از تنی چند از نمازگزاران این شرکت با اهدای لوح تقدیر قدردانی نمود.
  بیشتر
تاریخ آخرین بروزرسانی: 29 مرداد 1399 ساعت 10:16
پرینت صفحه پرینت
لوگو شرکت آب و فاضلاب استان کردستان
تمامی حقوق برای شرکت آب و فاضلاب کردستان محفوظ است
هرگونه استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
COPYRIGHT © 2006-2019 . All rights reserved
Water and Wastewater Co. Kurdistan Province
Powered by JiroCMS