اتفاقات آب 122

نکات ایمنی

1.در صورت بروز حادثه ( آبزدگی ، ترکیدگی لوله ، نشتی فلکه و ... ) در خارج از منزل تا کنتور، خونسردی خود را حفظ کرده؛ با در دست داشتن قبض آب به منظور استفاده از شماره اشتراک برای ثبت مشکل با 122 تماس بگیرید و پس از برقراری ارتباط با کارشناسان پاسخگوئی حتما" شماره پیگیری خود را دریافت و تا حصول نتیجه نزد خود حفظ کنند؛ لازم به یادآوری است از بکارگیری افراد غیر متخصص برای برطرف کردن حوادث آب به شدت خودداری کنید؛ زیرا منجر به ایجاد خسارت به تاسیسات خود و شرکت آّبفا می شوید.
2.ماموران شرکت آب و فاضلاب هنگام تعویض کنتور، قرائت کنتور،‌نصب انشعاب، تغییر محل کنتور و سایر خدمات به هیچ عنوان حق دریافت وجه نقد را ندارند. در صورت برخورد با اینگونه موارد، بلافاصله با شماره تلفن 122 و یا دفتر حراست و امور محرمانه تماس حاصل فرمایید.
3.به منظور جلوگیری از بروز خسارت در ملک، هنگام خروج از منزل یا تخلیه ملک به مدت طولانی نسبت به قطع جریان آب از طریق شیرفلکه کنتور اقدام کنید و همچنین بازدید دوره ای از چاله کنتور را در برنامه خود قرار دهید.
4.بدهی های آب بها و انشعاب مربوط به ملک است؛ لذا در صورت خرید، فروش و یا اجاره املاک نسبت به دریافت استعلام از شرکت آب و فاضلاب ناحیه مربوطه اقدام کنید تا مشمول بدهی های معوقه نشوید.
5.در صورت عدم دریافت قبض آب با همراه داشتن شماره اشتراک یا پلاک آب ثبت شده بر نمای ساختمان، با مرکز 122 تماس بگیرید.
6.در هنگام تماس با مرکز 122، سئوالات کارشناسان را جدی گرفته و نهایت همکاری را در ارائه پاسخ صحیح به این پرسش ها انجام دهند تا از گمراهی آنان جلوگیری شده و در اسرع وقت نسبت به رفع حادثه اقدام شود.

جهت مشاهده فلوچارت فرآیند حوادث آب و فاضلاب پایین را کلیک کنید.

فلوچارت فرآیند حوادث آب و فاضلاب
|
(149.74 کیلوبایت فرمت فایل: jpg)
آمار بازدید
کاربران آنلاین 211
امروز 674
دیروز 689
ماه جاری 12323
سال جاری 436854
از ابتدا 1102786
صفحه جاری 11913

تاریخ آخرین بروزرسانی: 7 مرداد 1399
چاپ صفحه پرینت
لوگو فوتر
شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان
Water and Wastewater Co. Kurdistan Province
تمامی حقوق برای شرکت آب و فاضلاب کردستان محفوظ است. هرگونه استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.