قابل توجه بازدید کنندگان محترم

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان را به اطلاع می‌رساند:

تارنمای شرکت آب و فاضلاب استان کردستان به امکان ثبت و پیگیری درخواست‌ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "گزینه ثبت شکایات و پیشنهادات" مجهز می‌باشد. در این قسمت شما می‌توانید با حوزه‌های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.

برای ارتباط و انعکاس شکایات می‌توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می‌آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.

به محض اعلام درخواست، سعی می‌گردد در کوتاه‌ترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای شرکت آب و فاضلاب استان کردستان به‌صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع‌رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل‌کنندگان فرم‌های الکترونیکی، در اختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای شرکت آب و فاضلاب استان کردستان نسبت به حظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانیه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

شرکت آب و فاضلاب استان کردستان اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم‌های الکترونیکی این تارنما ثبت می‌نمایید گردآوری می‌کند. هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریق استانداری آذربایجان غربی افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. شرکت آب و فاضلاب استان کردستان هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

شرکت آب و فاضلاب استان کردستان شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق شرکت آب و فاضلاب استان کردستان به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌ گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. شرکت آب و فاضلاب استان کردستان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده شرکت آب و فاضلاب استان کردستان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

شرکت آب و فاضلاب استان کردستان اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. شرکت آب و فاضلاب استان کردستان همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دسترس در شرکت آب و فاضلاب استان کردستان و وابستگانش استفاده می‌کند. هم‌چنین شرکت آب و فاضلاب استان کردستان ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

شرکت آب و فاضلاب استان کردستان فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است شرکت آب و فاضلاب استان کردستان گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ایمیل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است شرکت آب و فاضلاب استان کردستان داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای شرکت آب و فاضلاب استان کردستان استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

شرکت آب و فاضلاب استان کردستان اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

استفاده از کوکی‌ها

پایگاه اینترنتی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات شرکت آب و فاضلاب استان کردستان را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت شرکت آب و فاضلاب استان کردستان رجیستر کرده باشید، یک کوکی به شرکت آب و فاضلاب استان کردستان کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌ها یا آدرس‌های پست دریایی. هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در شرکت آب و فاضلاب استان کردستان به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات شرکت آب و فاضلاب استان کردستان و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

امنیت اطلاعات شخصی شما

شرکت آب و فاضلاب استان کردستان اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. شرکت آب و فاضلاب استان کردستان اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند.

تغییرات در این بیانیه

شرکت آب و فاضلاب استان کردستان ممکن است گهگاه این بیانیه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبک‌های مشتریان و شرکت به‌روزرسانی کند. شرکت آب و فاضلاب استان کردستان شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط استانداری آذربایجان غربی مطلع شوید.

آمار بازدید
کاربران آنلاین 207
امروز 745
دیروز 689
ماه جاری 12394
سال جاری 436932
از ابتدا 1102870
صفحه جاری 1709

تاریخ آخرین بروزرسانی: 7 بهمن 1399 ساعت 11:43
چاپ صفحه پرینت
لوگو فوتر
شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان 
Water and Wastewater Co. Kurdistan Province
تمامی حقوق برای شرکت آب و فاضلاب کردستان محفوظ است. هرگونه استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.